آموزش بهینه سازی محتوای صفحه

در این ویدئو به طور کامل درباره چگونگی بهینه سازی محتوا صحبت می کنیم.یعنی محتوایی که داخل هر Page قرار میدیم، باید دارای ویژگی هایی باشه، که بتونه رتبه بهتری رو با جستجوی کلمات کلیدی مرتبطش برامون رقم بزنه.
مثل همه اموزش ها، در نظر داشته باشید، محتوایی که در ویدئو هست، در متن نیست.پس توصیه می کنیم، به جای صرف وقت در خوندن متن، ویدئو رو مشاهده کنید.همچنین میتونید از لینک های دانلود ویدئو در پایین همین پست، استفاده کنید.

– برای هر صفحه، باید حداقلی از Text داشته باشید.
صفحات خالی بدون متن، رتبه خوبی نمی گیرن! موتور های جستجو هنوز وابسته به متن هستند.حتما متن داشته باشید و حتی اگر ویدئو و عکس دارید، یک پاراگراف، متن برای ویدئو داشته باشید! کاری که توی همین مطلب و سایر اموزش های ویدئویی سئوروز ما انجام شده. اصل مطلب ما در این صفحه و سایر آموزش های دارای ویدئو، خود ویدئو هست.ولی همونطور که می بینید، همین متنی که در حال مطالعش هستید، یکی از علت های تولیدش، همین موضوع هست.

– حداقل یک عکس داشته باشید!
– صفحه ای که محتواش، (نه فوتر و هدر و… اون) حداقل یک عکس، داره، برای کسب رتبه بهتر، استعداد بیشتری داره نسبت به صفحه ای که محتواش، هیچ عکسی نداره(با فرض برابر بودن سایر فاکتور ها در مقایسه این دو صفحه با عکس و بی عکس).

– اصلی ترین قسمت محتوای شما، بالای صفحه باشه
اصلی ترین قسمت محتوای شما، بدون اسکرول کردن، قابل مشاهده باشه و در اون قسمت(Above a overlay content)، کلمات کلیدی حتما استفاده شده باشه.

– محتوا رو با ایجاد لغات مترادف، بلغور نکنید!
این کار LSI صفحات رو به هم میریزه و موتور جستجو، نمی تونه به درستی محتوای شما رو درک کنه.اون هم محتوای فارسی!

 

جزئیات بیشتر درباره این ۴ مورد و ارتباط با Title صفحه، LSI و تراکم کلمات کلیدی رو در ویدئو مشاهده کنید.

مدت ویدئو: ۷ دقیقه
دانلود ویدئو آموزش بهینه سازی محتوا با کیفیت HD با حجم ۶۱MB
دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ با حجم ۱۷MB
لینک آموزش بهینه سازی محتوای Page در آپارات
لینک آموزش بهینه سازی محتوای Page در Youtube

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 20 =