آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی به چه طریقی انجام می شود؟

مؤسسة زبانهای خارجی دنیای زبان سقراط با بیش از ۲۳ سال سابقه در امر تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و عادی با حضور اساتید برجسته و با سابقه از کشور ترکیه جهت آموزش حرفه ای و تکنیکی زبان ترکی آماده ی ارائه خدمات به شماست. برای رسیدن به موفقیت در آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی لازم به ذکر است هر فرد یا به دلیل گرفتن مدرک جهت مهاجرت و تحصیل و اقامت و یا گذراندن نیازهای روزانه خود در سفر به این زبان روی می آورد. اگر به دنبال مهاجرت، تحصیل و یا کار در کشور ترکیه هستید نیاز دارید تا در مدت کوتاهتری بتوانید با محیط خود ارتباط کلامی برقرار کنید و اگر به دنبال گذراندن و کسب مدرک تومر، یوس و یا آس هستید از همین امروز به صورت جدی اقدام کنید.

زبان ترکی استانبولی

آموزش مکالمه تضمینی زبان ترکی استانبولی

در آموزش مکالمه تضمینی جهت کسب اعتماد شما از روند آموزشی شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می شود و زبان آموز می تواند تا ۳ جلسه بنا بر نیاز استاد خود را تغییر دهد و چنانچه رضایت شما تا ۳ جلسه اول حاصل نشد، آموزشگاه برای یادگیری تخصصی زبان ترکی صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان ترکی و سن شما دوره های مکالمه فشرده زبان ترکی با توجه به هدف شما از یادگیری زبان ترکی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن در منزل، محل کار و آموزشگاه با افتخار آماده ارائه خدمات می باشد. دوره های آموزش زبان ترکی در ۲ قالب در اختیار شما زبان آموزان قرار می گیرد.

۱- دوره های ترمیک آموزشزبان ترکی استانبولی:

از مقدماتی تا پیشرفته را در بر می گیرد که بیشتر تمرکز و توجه بر روی کتاب های تدریسی است و طبق استانداردهای تومر

۲- دوره های مکالمه و محاوره های روزانه ترکی استانبولی:

مناسب برای افرادی است که پایه از زبان ترکی را دارند و قصد تکمیل و تمرین و قوی تر شدن زبان و لهجه ی ترکی را دارند. در آموزشگاه دنیای زبان سقراط هر ۴ مهارت اصلی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن جهت برقراری ارتباط قوی تر با محیط مورد توجه قرار می گیرد. به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان ۳۵ جلسه بتوانید به حد مطلوبی از زبان ترکی برسید.
برای عزیزانی که بدنبال آمادگی آزمون تومر هستند باید خاطر نشان کرد که این آزمون در ۳ سطح مقدماتی (A1 و A2) متوسط (B2 و B1) پیشرفته (C1 و C2) برگزار می شود و کسانی که نمره C می گیرند دیپلم تومر را دریافت خواهند کرد گرچه گواهینامه های سطوح مقدماتی و متوسط فقط ۲ سال اعتبار دارند ولی دیپلم تومر دارای اعتباری دائمی است. چنانچه قصد تحصیل در دانشگاههای ترکیه را که به زبان ترکی صحبت می کنند دارید باید حتماً در این آزمون شرکت کنید و چنانچه در دانشگاه ترکیه به زبان غیر ترکی تدریس شود داشتن مدرک آیلتس و یا تافل کافی است. حال باید شروع کنیم و در این رابطه شما یا باید در ترکیه مقیم و آنجا شروع به انجام آموزش زبان ترکی کنید که هزینه
بسیاری را دارد و یا با کیفیت و زمان کمتر در ایران به یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازید. تجربه به ما ثابت کرده است که کلاسهای خصوصی ترکی استانبولی شما را زودتر به مقصد می رساند چرا که شما بیشتر در مکالمه و محاوره حضور خواهید داشت.

منبع: https://worldlanguage.ir/%D8%AA%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%B3-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C/%D8%AA%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%B3-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84%DB%8C/ 

برچسب‌ها:,