اهمیت کیفیت محتوای سایت

اهمیت کیفیت محتوای سایت

اهمیت کیفیت محتوای سایت برای سئو (بهینه سازی موتور های جستجو)

نوشتن یک مطلب با کیفیت عالی باید یک نکته مهم کلیدی هر استراتژی سئو باشد. نوشتن مطلب مستلزم برخی مهارت های خلاقانه نوشتاری شما می باشد کیفت محتوای سایت بسیار مهم است. برخی وبلاگ ها به سختی قابل خواندن هستند و به هیچ عنوان حاوی اطلاعات مفید، سرگرم کننده و الهام بخش نیستند. همه ما نمی توانیم همینگوی ( Hemingway) باشیم اما می توانیم تلاش کنیم که یک مطلب خوب بنویسیم. در ادامه چهار دلیل که چرا باید نوشته خوب با ساختار ساده را در سایت خود قرار دهید برای شما آورده ایم.

  1. مردم پیام شما را بهتر دریافت می کنند.

اگر هدف از نوشته شما با متون ضعیف برای سرگرم کردن، اطلاع رسانی و متقاعد کردن مردم است این هدف مناسب برای سایت شما نیست. در این صورت مردم به راحتی پیام شما را درک نخواهند کرد سعی کنید کیفیت محتوای سایت خود را بالا ببرید. هر نوشته وبلاگ پیام های متفاوتی دارد. یک پیام می تواند خیلی ساده باشد. برای مثال یک مقاله می تواند اطلاعاتی در مورد ویژگی های محصولات و یا توضیحاتی در مورد روند پیشرفت شما دهد.

در نوشته های ضعیف مردم به درستی پیام شما را درک نخواهند کرد. اگر نوشته وبلاگ شما به خوبی روی آن فکر شده باشد و عاری از هرگونه غلط املایی باشد مردم بهتر نوشته متن شما را درک خواهند کرد.

اهمیت کیفت محتوای سایت بر بهینه سازی وب سایت

  1. میزان گزاف گویی کمتر

اگر مطلب شما با ساختار ساده و خوب نوشته شده باشد، شانس بیشتری وجود دارد که خوانندگان در سایت شما بمانند و مطلب شما را بخوانند. این امتیاز حاصل گزاف گویی کمتر است و همچنین رتبه شما در موتور های جستجو را ارتقا می دهد.

  1. اعتماد بیشتر

نوشته خوب باعث جلب اعتماد بیشتری از طرف خوانندگان شما می شود. اگر نوشته شما به خوبی خوانده شود و عاری از غلط املایی باشد حرفه ای تر به نظر خواهد رسید. این عامل باعث می شود که مردم راحت تر به شما و وبلاگتان اعتماد کنند. اگر مردم به وبلاگ شما اعتماد کنند بیشتر تمایل خواهند داشت که به وب سایت شما باز گردند تا مطالب بعدی شما را بخوانند و یا محصولات شما را خریداری کنند.

  1. جلب توجه (رسانه های اجتماعی) بیشتر

وبلاگ های نوشته شده در کیفیت محتوای سایت خوب بیششتر در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است و یا در کنار دوستان در مورد آن بحث و گفتگو شده است. برای به اشتراک گذاشتن یک نوشته، شما اول باید شخصی را متقاعد به خواندن بخشی از مطلب کنید. مهمتر از آن شخص باید فکر کند که مطلب شما به اندازه کافی عالی است که آن را بر روی صفحه فیسبوک و توئیتر (یا هر رسانه اجتماعی دیگر) خود به اشتراک بگذارد. مردم نوشته های ضعیف را در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک نمی گذارند، چون در نیمه راه از خواندن آن دست کشیده اند.

جمع بندی: کیفیت محتوای سایت منجر به ارتقا به رتبه بالاتر و پیشرفت بهتر می شود.

یک نوشته وبلاگ عالی سریعا رتبه شما را ارتقا نمی دهد اما در طولانی مدت قطعا یک تاثیر مثبت بر سئو شما خواهد داشت. متون جذاب گزاف گویی کمتری دارند و شانس بیشتری برای جلب توجه در رسانه های اجتماعی خواهند داشت.

مطالب جذاب همچنین باعث پیشرف بیشتر در وب شایت شما می شود. اگر خوانندگان پیام شما را به درستی درک کنند شانس بیشتری وجود دارد که دوباره به وب سایت شما بازگردند.

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 × 30 =