بخش جستجو کننده شغل های گوگل راه اندازی می شود

بخش جستجو کننده شغل های گوگل راه اندازی می شود

برای یک شغل جدید در بازار کار؟ گوگل برای شما فقط به عنوان یک ساختار جدید برای جست و جو کردن، به نظر میرسد.

گوگل به نظر میرسد در حال آزمایش ویژگی جدید جستجو کننده شغل های گوگل می باشد. این یکی برای کمک به جستجوگران برای پیدا کردن فرصت های شغلی جدید طراحی شده است. دان شر،در گوگل این آزمایش را برای پرسش هایی در نظر گرفته است که شامل شغل های آنلاین، اطلاعات ثبت شده شغل های آنلاین، شغل های خیابانی و از این قبیل می باشد.

بخش جستجوی شغل گوگل فعال شد.

 

گوگل لیست شغل ها را به شما نمایش میدهد و شما را برای کاوش عمیق تر به داخل پورتال جست و جوی شغل های بسیاری که نمایش داده میشود، می برد. اینجا تعدادی عکس از صفحه نمایش نتایج جست و جوی شغل در نتایج وب وجود دارد.

 

بعد از اینکه شما روی “شغل های بیشتر” کلیک کنید، شما را به نتایج جست و جوی شغل های خاص وصل میکند که از شما اطلاعاتی برای رده ی شغلی میگیرد، موضوعات، مدت زمان، انواع، چگونگی، شهر، نوع شرکت و کارفرما. رابط، کمی مانند نتایج رابط محلی به نظر میرسد. با فهرست های پایین سمت چپ و نتایج در وسط.

نتایج محلی شغل یابی گوگل

این گزارش در حال توسعه است و زمانی که ما اطلاعات بیشتر از گوگل داشته باشیم، به روزرسانی خواهیم کرد. همان طور که در اوایل امروز نوشتیم، گوگل ۹۸۰۰ آزمایش ترافیک موثر در سال گذشته انجام داده است. این تنها یکی از امکانات جدید است.

یادداشت: سخنگوی گوگل گفت: در حالیکه ما هیچ خبری در این زمان اعلام نمیکنیم، همیشه به دنبال راه های جدید برای بهبود تجربه ی جست و جو برای کاربران مان هستیم. خواه آنها به دنبال جستجوی فیلم برای دیدن یا دستور آشپزی برای پختن، باشند و یا در پی یافتن موقعیت شغلی جدید .این مقاله را تیم ایران سئو سایت تهیه کرده است .انتشار فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 11 =