بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ

بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ

در حالی که عقل متعارف و مطالعات بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ به تازگی منتشر شده نشان می‌دهد که ساخت لینک (بک لینک)مدت زمان طولانی را برای یک تاثیر مثبت می‌طلبد، تحلیلگر کنراد سام برای تفاوت و به اشتراک گذاری ۴ مورد مطالعه اقدام می‌کند.

در  مقاله آوریل۲۰۱۶ در Moz  توسط کریستینا کلدزیک،” ساخت لینک برای تاثیر بر رتبه بندی ها چقدر زمان می‌برد ،” نویسنده معتقد است که لینک های جدید  در حدود ۱۰ هفته برای تاثیر زمان می‌برد. یافته های ما در ضمینه بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ خلاف آن را نشان می دهد ، ساخت لینک با اعتبار بالا و به صورت طبیعی دارای تأثیر مثبت فوری و مداوم است. من توضیح بیشتری خواهم داد و داده هایمان را در اینجا به اشتراک می گذارم.

مطالعه کلدزیک در سایتی نسبتا بزرگ با حدود ۲۰۰ هزار صفحه بود و روی رتبه بندی نسبتا دشوار کلمات کلیدی متمرکز شده است. او به درستی اشاره می کند که با تعدد متغیرها، مشخص کردن تاثیر دقیق هر عامل رتبه بندی داده شده (مانند یک لینک) بسیار دشوار است.

مطالعه بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ ما کاملا متفاوت انجام شد و من فکر می کنم، یک تصویر بهتر می دهد ازاینکه چرا، در تجربه ما، تاثیر لینک فوری و مداوم است.

بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ

پس زمینه مطالعه بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ

اول، آن مهم است که بدانید که ما به طور انحصاری با صنعت قانونی کار می کنیم که بدان معنی است که ما در بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ به دنبال ساخت لینک های با تکنولوژی بالا به وب سایت های کسب و کار کوچک هستیم- بنابراین تاثیر باید شدید تر شود. دوم، به تلاش برای حذف تاثیر لینک، من (فقط) چهار مورد مطالعه از پروژه های لینک سازی بیش از چهار سال گذشته انتخاب کردم که همه شرایط زیر را دارند:

  • در ایجاد لینک های با کیفیت بالا بسیار موفق هستند

برای مشتریان غیرهمراه (به عنوان مثال، بدون هیچ کاری در سئو ) و متمرکز در یک چارچوب زمانی بسیار کوتاه، با جزء لینک-ساختمان واقعی محدود به فقط چند روز.

تفاوت های اساسی در مطالعات:

. قدرت پایین تر است. به طور کلی، این سایت ها کسب و کار کوچک قدرت پایین تری دارند – بنابراین، انتظار تاثیر هر گونه تغییر بیشتر چشمگیر است.

  • یک هجوم گسترده از لینک ها. برای این مشتریان، ما نه تنها یک یا دو لینک جدید ایجاد می کنیم، بلکه یک عملیات هماهنگ برای بکار انداختن حجم زیادی لینک با کیفیت بالا ایجاد می‌کند. لینک های مرتبط در یک دوره کوتاه از زمان،گاهی اوقات حجم کیفیت لینک ها را از ۵۰ درصد تا ۳۰۰ درصد در کمتر از دو هفته افزایش می‌دهد.
  • تمرکز بر روی ترافیک به جای رتبه بندی. ما از ترافیک به عنوان اندازه گیری ما از موفقیت استفاده می‌کنیم،نه رتبه بندی ها،

به این دلیل که ترافیک از query های طولانی مدت و از مزایای سایت گسترده برای تصویر برداری لینک های فردی استفاده می کند و بیشتر مرتبط است زمانی که به کسب و کار واقعی تبدیل می‌شود.

 

این از طریق کسب و کارهای محلی مانند شرکت های حقوقی بارزتر است ،چون نتایج محلی به شدت توسط لینک تحت تاثیر قرار می‌گیرند ؛ از این رو، ترافیک کلی سایت سریعتر با بهبود کلی نفوذ دامنه رشد می کند. این امر به خصوص در مورد بازار بیش از حد رقابتی محلی مانند حقوقی، که در ان تمام اصول روش عمل موجود می باشند و مشاهده اطلاعات اختیار سایت پیچیده است هنگامی که قابل مشاهده می‌شود.

.متغیرهای کمتر. از آنجا که ما با وب سایت های کسب و کار کوچک مواجهیم ،

متغیرهای اضافی کمتری وجود دارد که می تواند نوسانات ترافیک را توضیح دهد. برای این سایت ها،هیچ چیز دیگری فراتر از این کمپین های لینک سازی اتفاق نمی افتد.

روش متدولوژی: برخی از این برنامه های بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ در پاسخ به رویدادهای کنونی انجام می‌شود. در نمودار زیر، ترافیک سئو را به محتوای خاصی فیلتر کرده ام چون می خواستم به تفاوت در ترافیک با بقیه مطالب سایت توجه داشته باشید.

مورد اول:عدالت اجتماعی: در این وضعیت، ما یک برنامه لینک سازی برای یک شرکت حقوقی که شامل یک موضوع خاص حقوق زنان بودرا اجرا کردیم. تمامی لینک ها در یک دوره زمانی سه روزه تولید شد. ترافیک ورودی بلافاصله تقریبا ۲۰ درصد پس از راه اندازی این کمپین شروع به افزایش کرد.

لینک بیلدینگ و سئو سایت

مورد دوم:تحرک کلاس در بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ

ما یک شرکت حقوقی را نشان دادیم که یک پرونده در مقابل یک رستوران زنجیره ای و رسانه های اجتماعی تشکیل داده بود ، برای رسیدن به چشم انداز شاکیان و به صورت همزمان با توجه به آن لینک تولید می‌کرد. در نمودار زیر، شما می توانید یک افزایش ۱۷ درصدی درجستجوی ترافیک درونی ببینید(نمودار پایین)، بلافاصله پس از هجوم گسترده ترافیک از مبارزات انتخاباتی رسانه های اجتماعی پرداخت می شود (نمودار بالا) را ببینید.و آنچه که بلافاصله پس از هجوم گسترده ترافیک از کمپین های رسانه های اجتماعی پرداخت می شود را در(نمودار بالا) ببینید.

مورد سوم بهینه سازی وب و لینک بیلدینگ

اقامه دعوی از آسیب مشهور:

این یکی از لینک سازی تعاملی بود، که در آن مشتری ما یک دعوی از آسیب علیه یک شرکت فن آوری بسیار شناخته شده را خواستار شد.. 

و در سایت های بزرگ خبری در سراسر کشور پوشش داده شده ،وبه سایت های خبری ثانویه نیز رسید، با ۱۱۴ حوزه ارتباطی سراسری.

شما می توانید افزایش در ترافیک جستجو را ببینید (رانده شده توسط نام برند جستجو)، ۴۶ درصد افزایش فوری و مداوم در ترافیک جستجو در سراسر دامنه را ببینید. با توجه به گستردگی لینک های جدید، من انتظار بهبود بیشتری را دارم. پس از تحقیقات بیشتر، ما متوجه شدیم پلت فرم های فنی سایت دارای مسائل متعددی است. ما اساسا حجم عظیمی از لینک را روی یک سایت شکسته قرار دادیم و در نتیجه افزایش ترافیک ، با توجه به وزن  لینک های جدید کاهنده بود.

تاثیر لینک سازی بر بهینه سازی

مورد چهارم: روز انفجار بوقلمون

من این مورد را ذخیره کردم زیرا (aچون موفق ترین بود و (b یک تاخیر بین تلاش لینک سازی و افزایش ترافیک وجود داشت (در مقابل با ادعاهای من در مورد تاثیر بی واسطه پیوند سازی)

این یک پروژه بازاریابی محتوا ی بسیار هوشمندانه است که عمدتا برای راه اندازی در روز شکرگزاری بود. و اگر شما با الگوهای ترافیک برای قانون آشنا باشید، شما می دانید که ترافیک وب سایت برای شرکت های حقوقی در طول دوره شکرگزاری / کریسمس / سال نو باز است.

 

. با این حال، هنگامی که تعطیلات به پایان رسید، این شرکت افزایش مداوم ۶۵ درصدی را در ترافیک جستجوی درونی خود دید.

بنابراین، در حالی که آن تنها چهار امتیازاز داده ها است، در هر مورد آن ما به طور چشمگیری ازطریق مشاهده اطلاعات نفوذ یک سایت از طریق لینک های با کیفیت بالا بهبود یافته و ما یک پیشرفت فوری و مداوم را در عملکرد ترافیک جستجو دیدیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 × 25 =