بهینه سازی ویدیو و سئو سایت

بهینه سازی ویدیو و سئو سایت

ساخت فیلم کوتاه در وبلاگ یکی از راه­های بسیار خوب جهت جذب مخاطبان جدید و یا متعجب ساختن مخاطبان فعلی می­باشد. بهینه سازی ویدیو های سایت میتواند وب سایت شما را زنده ­تر نگه دارد.اماایا این همیشه ایده خوبی است ؟معنی وبلاگ برای سئو سایت به چه معنی است ؟ چگونه می­توانید تصمیم بگیرید که آیا یک وبلاگ بنویسید و یا یک ویدیو را ضبط کنید؟

در این مقاله من برای اولین بار چیزهایی را که شما نیاز به انجام دارید تا مطمن شوید وبلاگ شما توسط موتور­های جستجو ایندکس می شود را توضیح می­دهم و بعد از آن ۵ نکته جهت تصمیم گیری بین صحبت­ها و بهینه سازی ویدیو ارائه می­کنم.

از مطالب نوشتنی زیاد مطمئن شوید. زیاد بنویسید گوگل برای محتوای کوتاه ارزشی قائل نیست.

وبلاگ­ها عالی هستند اما گوگل نمی­تواند آنها را ببیندو این به این معنی است که گوگل نمی­تواند وبلاگ­ها را ایندکس کند و به همین سادگی است. بنابراین به منظور دریافت رتبه برای مطالب خود باید خلاصه زیادی از وبلاگ خود بنویسید. در افزونه در واقع ما با قرار دادن یک ویدیو و توضیح مختصری در مورد آن مطمن می­شویم جهت ارائه متن ویدیو هم هست . این باعث می­شود که موتور­های جستجو مانند گوگل قادر به تشخیص مطالب جدید ما خواهد بود و مطالب ما را نشان می­دهد.

سئو و بهینه سازی ویدیو ها

برای بسیاری از مردم درک یک متن گفته شده در یک زبان خارجی از یک متن نوشته شده مشکل­تر است و برای افراد دارای معلولیت شنوایی صحبت­ها برای درک مشکل­ می­باشند. به همین جهت شما باید مطمن شوید که برای  بهینه سازی ویدیو دارای توضیحات عنوان و توضیحات کامل باشد یادتان نرود متن های اطراف لینک ها به هویت دهی آن ها کمک میکند و گوگل به آن ها اهمیت می دهد.در حالی که من این متن را می­نویسم می­دانم که ما این کار به درستی انجام نمی­دهیم.

آیا می­خواهید گوگل ویدیو های شما را در نتایج جستجو نشان دهد ؟ با پلاگین سئو ویدیو بهینه سازی را انجام دهید!

بلاگ یا ویدیو

این که آیا شما باید یک وبلاگ بنویسید شامل ویدیو ها  یا در بلاگ بنویسید به موارد زیادی بستگی دارد.قبل از ساختن ؛ ذهن خود چهار مورد زیر را در نظر بگیرید سپس در مورد بلاگ یا یا ویدیو تصمیم بگیرید.

موضوع ویدیو های وبلاگ :

برخی از موضوعات برای نوشتن راحت ­تر می­باشند در حالی که موضوعات دیگر مناسب تر برای یک ویدیو می­باشند . موضوعات دشوار برای توضیح در وبلاگ اسان تر می­باشند. یک وبلاگ باید نسبتا کوتاه باشد بنابراین برای مطالبی که نیاز به توضیح زیاد دارند مناسب نمی باشد . با این حال اگر شما می­خواهید یک ویدیو را برای یک مطلب با فهم دشوار و یا تخصصی قرار دهید از یک سری صحبت­هامطمئن شوید . هر صحبت می تواند برای مثال از یک ادرس زیرموضوعات خاص استفاده کند ( دسته بندی کردن یا کتگوری سازی صوت ها و ویدیو ها )

بعضی از موضوعات مربوط به حمایت­های بصری می­باشد.این موضوعات بزرگ برای وبلاگ ها هستند. در افزونه ها قسمت هایی جهت تنظیمات سئو قرار گرفته است . با تنظیمات این افزونه ها فیلم ­ها قابل هضم تر و بهینه سازی ویدیو کامل تر  می­باشند.

بهینه سازی ویدیو با افزونه

مخاطبان :

برای نوشتن یک وبلاگ و یا ضبط کردن صحبت­ها به مخاطب شما بستگی دارد به طوریکه مردم جوان تماشای فیلم و مردم مسن تر خواندن پست را ترجیح می­دهند.

اگر شما با هدف مخاطبان زیر ۲۵ سال در نظر می­گیرد من در مورد ضبط صدا بر اساس نوشته توصیه می­کنم ولی اگر مخاطبان شما بزرگتر می­باشند ضبط صدا می­تواند یک ایده خوب باشد ولی ضروری نمی­باشد . با این حال صحبتها می­تواند تنوع خوبی برای هر مخاطب داشته باشد.برای به روز رسانی وبلاگ برنامه ریزی داشته باشید.

ویژگی­های شخصی

برخی از افراد نویسندگان طبیعی هستند در حالی که دیگران به نوعی از فاکتور ایکس را نمایش می­دهد. این که آیا شما باید بنوسید یا صحبت کنید به خیلی از ویژگی­های شخصی خود بستگی دارد . اگر شما یک نویسنده عالی هستید شما قطعا باید به نوشتن ادامه دهید و اگر شما قادر به جلب توجه هستیدباید شروع به ضبط صحبت­ها و فیلم­ها کنید تا بهینه سازی ویدیو به خوبی انجام شود. شاید شخصیت خود را به گونه ای است که نمی­خواهید بر روی صفحه نمایش دیده شود . یا از اینکه ویدیو خودتون را ببینید نفرت دارید . بسیاری از راهایی برای ایجاد فیلم جدایی از ارائه وجود دارد . در افزونه تعداد زیادی از تنظیمات صفحه را ایجاد می­کنیم.

وبلاگ دستور غذا می­تواند فیلم­هایی قرار دهد که در آن نحوه پختن کیک و سایر غذا­ها را نمایش دهد و یا در وبلاگ تعمیر موتور سیکلت ویدیویی جهت نحوه تعمیر برای هر شخص قرار دهد.

منابع

ممکن است به نظر رسد ایجاد وبلاگ آسان است ولی ایجاد یک ویدیو با کیفیت بالا به همان سختی نوشتن است.شما باید در مورد برخی از زمان­های فیلم خود فکر کنید . شما یک دوربین مناسب و معقول و برخی از مهارت نیاز به ویرایش محتوای فیلم نیاز دارید.

بعد از آن که صحبت­های خود را ضبط کردین شما باید زمانی را صرف نوشتن جمله ای برای رتبه گرفتن در موتور­های جستجو صرف کنید.همچنین فراموش نکنید برای صحبت­های خود زیر نویس قرار دهید. اگر این روند انتشار خود را طولانی کنید من فکر میکنم به زمان و منابع بیشتری از نوشتن یک وبلاگ نیاز داشته باشید.

نتیجه گیری :

فقط آن را انجام دهید و از سئو ویدیو­ها استفاده کنید.

اگر شما در حال وبلاگ نویسی بصورت منظم هستید . ضبط صدا چیزی است که شما باید امتحان کنید.شما باید از فرمت ویدیو افزونه سئو مطمن شوید و ضبط را بصورت منظم انجام دهید. این اجازه می­دهد که مردمم فیلم ­ها را در فیسبوک و تویتر به اشتراک بگذارند . بنابراین آن را چک کنید صداها و ویدیو ها  به بهینه سازی سایت شما و افزایش رتبه وب سایت کمک زیادی می کنند.

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 3 =