به روز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل

به روز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل

آیا توسط فیلترهای ضد اسپم پنگوئن گرفتار شده اید و آن را تعمیر کرده اید ؟ چه مدت زمان انتظار را جهت شانس منتشر شدن اخبار جدید داشته اید؟ این صفحه دائم در جهت به روز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل به روز می شود.

به روز رسانی الگوریتم  پنگوئن گوگل یک طراحی فیلتر جهت کمک به گوگل در برابر شکلهای شدید اسپم در نتایج جستجو میباشد. این مقاله به شما میگوید که چه مدت از آخرین به روز رسانی گوگل پنگوئن (Google Penguin Update)گذشته است تا برای کسانی که امیدوار فرار از جریمه شدن هستند مفید باشد. 

پنگوئن عملیات را بصورت دورهای انجام میدهد که قابل پیش بینی نیستند.هنگامی که این اتفاق میافتد جهت جریمه بعضی از سایتها اقدام و فاکتورهای جدید اعمال میشود مانند ارزش لینک ها از یک سایت همچنین بعضی از سایتها در صورت اینکه در راه گوگل قرار گرفته باشند، آزاد میشوند (توبه کنند و لینک های اسپم نگیرند).

به روز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل

در طول زمان بین به روز رسانی ، همه سایتهای جریمه شده توسط پنگوئن باقی میمانند تا زمانی که بروز رسانی مجددا اتفاق بیافتد. اگر آنها مشکلات قسمتهای مختلف سایت خود را برطرف نکرده باشند تا به روز رسانی بعدی مجددا جریمه میشوند. این انتظار میتواند به بیش از یکسال طول بکشد.

در اینجا ساعت زمانهای نشان داده شده پس از اخرین به روز رسانی الگوریتم  پنگوئن گوگل است:

در اینجا زمان دقیق تمام به روز رسانیهای پنگوئن از فیلترها، برای اولین بار توسط گوگل ارائه شده است :

  • Penguin 1.0  اپریل  ۲۴ /۲۰۱۲
  • Penguin 1.1 انجام شده در تاریخ ۲۶ می ۲۰۱۲ ( حدود ۱ ماه)
  • Penguin 1.2 انجام شده در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۲ (حدود ۴ ماه)
  • Penguin 2.0 انجام شده در تاریخ ۲۲ می ۲۰۱۳ (حدود ۵ ماه)
  • Penguin 2.1 انجام شده در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۳(حدود ۴ ماه)
  • Penguin 3.0 انجام شده در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۴ ( حدود ۱ سال)

برای اطلاعات بیشتر در مورد  به روز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل (update algorithm penguin google) ، از جمله تمامی اخبار و و تحولات به روز رسانی الگوریتم پنگوئن به همین مطلب ایران سئو سایت مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 × 27 =