تجارت بهینه سازی موتور های جستجو را بهبود بخشید

تجارت بهینه سازی موتور های جستجو را بهبود بخشید

تجارت بهینه سازی موتور های جستجو یا همان search engine optimization را بهبود بخشید.مالکان تجارت های کوچک اغلب با سئو خود در کشمکش هستند. شما تجارت و مشتری های خود را دارید و وب سایت شما به خوبی توجه ها را به خود جلب می کند. مالکان تجارت از وب سایت خود باید فقط به عنوان یک مرجع برای مشتریان واقعی استفاده کنند. کار های زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید.

 

انتظارات خود را مدیریت کنید.مهمترین کاری که در تجارت بهینه سازی موتور های جستجو انجام می دهید این است که واقع بین باشید که برای چه چیزی می توانید درجه بندی کنید و برای چه چیزی نمی توانید انتظارات خود را مدیریت کنید. اگر انتظارات شما شرکت های بزرگ با شعبه های فروش بزرگ هستند، شاید شما کلمات کلیدی خاص خود را رتبه بندی نمی کنید (برای مثال: بیمه اتومبیل). برای کلمات کلید خاص هدف گذاری کنید نه برای کل.

 

نقطه ضعف شما چیست؟

کلمات کلیدی تجارت بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) خود را پیدا کنید که تجارت شما را به خوبی شرح دهد. اگر یک فروشگاه مواد غذایی محلی دارید که محصولات خود را به خانه های مردم ارسال می کنید باید از کلمه کلیدی ” سفارش مواد غذایی Springfeild” استفاده کنید نه “سفارش مواد غذایی آنلاین”. تلاش کنید که نسبت به سایر شرکت ها متفاوت باشید و بر روی آن تمرکز کنید. همچنین بر روی کلمات کلیدی بلند تمرکز کنید.

از کلمات کلیدی حد وسط استفاده کنید

اضافه کردن نام شهر

از کلمه کلیدی موقعیت مکانی خود استفاده نکنید. اگر می خواهید رتبه شما فراتر رود از نام شهر برای این کار استفاده کنید به طوری که برای شما مفید باشد. به جای افزونه سئو محلی ، طرح تجارت محلی را اضافه کنید. همچنین از چند لینک محلی استفاده کنید چرا که به شما کمک فراوانی می کند.

احتیاجی نیس برای پیدا کردن نقاط ضعفتان بیش از حد مشتاق باشید. لوازم ورزشی برای تیم ها که به راحتی در ونکوور شستشو می شوند، احتمالا هر روز فقط یک بازدیدکننده جدید برای شما جذب کند. بر روی کلمات کلیدی حد وسط تمرکز کنید مانند، لوازم تیم ورزش ونکوور این خود در بهبود فرایند بهینه سازی موتور های جستجو به شما کمک خواهد کرد.

از پلتفرم های آنلاین استفاده کنید

در تجارت بهینه سازی موتور های جستجو (seo) حساب توئیتر خود را فعال کنید. صفحه فیسبوک خود را برپا کنید و فعالیت در آن را ادامه دهید. تجارت خود را به Google Business اضافه کنید. هر جستجو در گوگل برای شرکت شما یا جستجو های مشابه، قبل از نشان دادن نتایج جستجو های سازمانی سریعا شرکت شما را نمایش می دهد. همچنین در سایت هایی مانند Yelp و TripAdvisor نمایش داده می شود، بنابراین اگر مردم شرکت شما را در وب سایت هایی مانند Yelp پیدا کنند هیچ مشکلی وجود ندارد.

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 8 =