درک تشخیص گفتار در نرم افزارهای جستجو

درک تشخیص گفتار در نرم افزارهای جستجو

در این فیلم جاکولین پونیکس نقش یک مرد تنها و دل شکسته که احساسات عاشقانه قوی برای سیستم عامل تلفن  همراه خود دارد . سامانتا زمانی که به او زنگ میزند به او گوش میکند و در نهایت بخش عمده ای از زندگی او می­شود.

همانطور که از تکنولوژی درک تشخیص گفتار در نرم افزارها است ما ممکن است زمانی که  با تلفن همراه خود ارتباط بر قرار می­کنیم بطور واقعی نباشد  اما با آنها صحبت می­کنیم و زیاد هم صحبت می­کنیم.

فن آوری تلفن همراه به سرعت در حال پیشرفت است.بزودی نرم افزار های تشخیص گفتار حتی پیشرفته و به مراتب متداول تر از حال حاضر ایجاد می­شوند.

در نهایت نرم افزار های بهبود یافته سخنرانی ، تاثیر بسزایی در چگونگی استفاده از موتورهای جستجو خواهد داشت باعث تکامل آنها می­شود. در نتیجه شیوه های بهینه سازی سایت تحت تاثیر قرار می­گیرد و با تکنیک های جدید و تغییر روش های فعلی بهینه سازی وب سایت ها انجام می­شود.

نرم افزار تشخیص گفتار

گوشی های هوشمند نرم افزار های تشخیص گفتار ناموفق و پر از عیب دارند . در بدترین حالت آن این فن باعث ایجاد اشتباهات ارتباطات شرم آور و مشکل ساز شده است.

اساسا  به طوری است که تا حدودی مانند تلاش برای صحبت با مادر بزرگ های قدیمی تر از خود که در شنوایی خود دچار مشکل شده اند.

این تفاوت بسیار زیادی  از نبودن دخالت سازندگان فناوری در اصل مجموعه به ساخت است .یک آزمایش جدید انجام شده پیشنهادات جدیدی را در این زمینه مشخص کرده است.

درک تشخیص گفتار در نرم افزارهای بهینه سازی وب سایت

آزمایش فناوری های جدید درک تشخیص گفتار در نرم افزارها

جمیز للندی ، استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه استنفورد و نویسنده مطلب اخیر گفته است.

تشخیص رفتار چیزی است که  به برای دهه ها وعده داده شده است. اما هر گز به خوبی کار نکرده است. متوجه شد که در دو سه سال گذشته تشخیص گفتار بهبود زیادی داشته است با بهره گیری از داده های بزرگ و یادگیری عمیق به آموزش شبکه های عصبی خود را تولید سریع تر و نتایج دقیق تر رسانده است.بنابراین ما تصمیم گرفتیم آن را بطور رسمی در برابر انسان تست کنیم.

لندی وو تیم تحقیقاتی او که شامل دانشمندانی از دانشگاه استنفور ، دانشگاه واشنگتن و شرکت پایدو ، در۲ نرم افزار تشخیص گفتار و ۳۲ ارسال کننده پیامک را به رقابت از سرعت و دقت به چالش کشید.

برای تست درک تشخیص گفتار در نرم افزارها به گزارش های پیشرفته منجر شد و محققان یک گروه از ۱۹ تا ۲۳ ساله را استخدام کردند که بر روی تلفن ای فون خود در یک مسابقه با ماشین تایپ کنند.

آنها بزرگ شده پیام کوتاه است بنابر این ما در حال قرار دادن تشخیص گفتار در برابر افرادی که در این کار واقعا خوب هستند

لندی توضیح داد :

شرکت کنندگان کتبی و شفاهی حدود ۱۰۰ عبارت روزمره را بکار بردند . روزمره برخی از افراد این کار در انگلیسی ، در حالی که دیگران به طوری که در ماندارین بومی خود را انجام دادند انجام می­شود. صرف نظر از بان ، نتایج روشن بود. نرم افزار عمیق گفتار بایدو به طور قابل توجهی سریع و دقیق بود.

در بان انگلیسی تشخیص گفتار شگفت آور سه برابر سریعتر از تایپ انجام شده بود و میزان خطا ۴/۲۰ درصد کمتر بود در ماندرین نرم افزار تشخیص گفتار با نرخ خطایی ۴/۶۳ درصد کمتر خطا را داشته است.

استنفورد دانشجوی علوم کامپیوتر دکترا و همکاری نویسنده شری روان گفت

ما می­دانستیم تشخیص گفار بسیار خوب است ، بنابراین ما آن انتظار می­رود سریعتر باشد اما ما واقعا تعجب کردیم که سرعت آن سه برابر سریعتر از تایپ کردن بر روی صفحه کلید بود.

اینده نرم افزار تشخیص گفتار

حالا که محققان قادر به تعیین کمیت موفقیت نرم افزار تشخیص گفتار بوده است ، انها امیدوارم که آن را مهندسان برای رابط کاربری بهتر که امکان استفاده از این نرم افزار است طراحی کنند.

ما باید سخنرانی در بیشتر برنامه های کاربردی قرار دهیم تا فقط تایپ کنیم . با ابزار لندی شما می­توانید یک رابط که در آن شما با استفاده از سخنرانی برای شروع و سپس آن را به یک رابط گرافیکی که شما می­توانید لمس و کنترل کنید تبدیل کنید.

هر چند نرم افزار شرکت بایدو در حال حاضر برنامه ریزی را برای سخنرانی عمیق در دسترس عموم قرار نداده است و در حال یکپارچه سازی در چین است.

با این وجود به نظر می­رسد که بهبود نرم افزار تشخیص گفتار در راه است و به گوشی های هوشمند و دیگر دستگاههای تلفن همراه در ایالات متحده متصل می­شود . قبل از این ما می­توانیم در مورد چگونگی این فن آوری رفتار کاربر را تحت تاثیر قرار دهیم انجام کسب و کار را تحت تاثیر قرار داده ایم و ما اول باید به سوال چه کسی از نرم افزار تشخیص گفتار استفاده می­کند و چرا ؟ پاسخ دهیم

تغییر در نرم افزار سئو سایت

این ممکن است به عنوان یک شگفتی باشد ، اما اکثریت مردم با استفاده از دستیاران شخصی تلفن همراه در طول زمان وابسته و وابسته تر شدن  مثال :
•سن ۱۸-۲۹: ۷۱٪
• سن ۳۰-۴۳: ۵۹٪
• سن ۴۴-۵۳: ۳۹٪
• سن ۵۴+: ۳۸٪

حالا  که ما زمان  بحث در مورد” چرا “است  چرا ما نرم افزار تشخیص گفتار را تاسیس کرده ایم ؟ هدف چیست ؟

با توجه به مطالعه ستاره شمال صوت موبایل جوانان و بزرگسالان از ویژگی های سخنرانی تلفن خود را دلایل مختلف است. اکثر نوجوانان ۴۳ درصد از تشخیص گفتار یک تماس تلفنی استفاده می­کنند در حالی که ۳۸ درصد درخواست جهت و ۳۱ درصد آنها استفاده از قابلیت جستجو برای انجام کارهای خود استفاده می­کنند. از سوی دیگر ۴۰ درصد از بزرگسالان از آن استفاده می­کنند  در حالی که ۳۸ درصد برای دیکته متون و ۳۱ درصد از آن برای پاسخ به کسی می­باشند.

بسیاری از مردم شروع به استفاده از این نرم افزار برای نمایش دادن موتور جستجو کرده اند . این نرم افزار به طور خاص تحول ایجاد میکند به طوری که کسب و کار ، تبلیغات دیجیتال و و متخصصان بهینه سازی وب را تحت تاثیر قرار می­دهد.
چگونه تشخیص گفتار بر موتور های جستجو تاثیر می­گذارد.

تفاوت هایی بین چگونه نوع جستجو نمایش داده شده ما و چگونه فعل آنها وجود دارد . به عنوان تغییرات رفتار کاربر ، نتایج جستجو بیش از حد خواهد شد . سوال این است که شما اماده هستید تا با این تغییرات به منظور نگه داشتن وب سایت خود با نرم افزار بهینه سازی شود ؟

در اینجا در روش اصلی جستجو صوتی برای سئو تاثیر می­گذارد.

طول پرس و جو و تعیبر

هنگامی که ما پرس و جو را تایپ می­کنیم به ندرت ورودی بیش از دو کلمه است . ما به طور معمول جملات را به طور کامل نمی­ نویسیم و گوگل کلام را دریافت می­کند.

در حالی که در حال حاضر هنوز هم جستجو صوتی نسبتا کوتاه هستند و با سر هم کردن آن ها حدود ۳ کلمه می­باشند و این مهم است که جستجوی صوتی هنوز در مراحل اولیه می­باشد.

همانطور که قبلا ذکر شد نرم افزار تشخیص صدا در طول تمام تاریخ مفید بوده است . تنها در حال حاضر شروه به دیدن برنامه های پیشرفته کرده که با دقت و ما ارتباط برقرار می­کنند.

عنوان نرم افزار را بهبود می­بخشد و با استفاده از آن راحت تر آن است که نتایج جستجو نمایش داده شده مانند زبان طبیعی به ما نمایش داده شود.

قصد قوی تر

زبان طبیعی نشان می­دهد قصد بیشتر به شدت آن است. هنگامی که ما در جملات کامل صحبت می­کنند ، معنای ما واضح تر به مخاطبان ما می­رسد و این بسیار ساده است درست است ؟

در اینجا یک مثال وجود دارد

نوع کاربر هدف را در نوار جستجو کنید ، گوگل نمی­داند که اگر شما آن را جستجو می­کنید برای خرید ، برای تعمیر و یا برای یادگیری است و یا حتی می­خواهید تصاویر آن را ببینید حال اگر با استفاده از جستجوی صوتی بگوید کجا می­توانم یک  خرید کنم ، گوگل نتایج مناسب را در اختیار آن قرار می­دهد.

برای بازاریابان آنلاین و متخصصان بهینه سازی دانستن هدف کاربر می­تواند بسیار مفید باشد آنها می­توانند در رتبه بندی با احتمال بالاتر استفاده کنند.

اصلاح استراتژی در جستجوگر ها

به عنوان رفتار کاربر اینترنت تغییر کسب و کار شما نیاز به پاسخ و وفق دهنده می­باشد

در اینجا چند راه شما می­توانید برای اقدام به حفظ بهینه سازی موتور جستجو وب سایت (Search Engine Optimization ) شما باشد .

*اضافه کردن عبارت در خواست مربوط به لیست کلمات کلیدی خود را ( به عنوان مثال چه هزینه برای سفر لس آنجلس لازم  می­باشد )

شناسایی عبارت درخواست با ارزش ترین شما و جلوگیری از پرسش هایی که اقدام نشان دهنده نیست ( به عنوان مثال چه زمانی در لس انجلس می­مانید)

شامل فیلتر برای کلمات پر کننده پرسش کلمه کلیدی مانند “به” “من” ” برای”

فن آوری تلفن همراه باعث شده است پیشرفت در گام های عظیم جهش کند . این هیجان انگیز است که در عین حال طاقت فرسا . کسب و کار نیاز به انگشتان پا خود برای واکنش نشان دادن نمی­باشد

نرم افزار  افزار تشخیص گفتار ممکن است در اطراف برا مدتی در حال حاضر بوده باشد اما هنوز به نقش مهمی در شکل گیری جامعه مدرن ما بازی می­کند.زمان آن رسیده که کسب کار خود را اماده کنیم.

Save

Save

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 2 =