لینک به فایل PDF

لینک به فایل PDF

اگر شما با یک تجارت الکترونیکی می­خواهید تعداد زیادی مخاطب داشته باشید بروشور مطالب خود را اعم از قیمت ، نوع ، کاتالوگ و غیره را بصورت فایل پی دی اف آماده کنید.

بعضی از مردم فکر می­کنند که چرا فایل را در جاهای دیگر آپولد نکنیم و سپس آدرس مربوط به فایل را در سایت قرار دهیم . این کار معایبی دارد که از معایب آن می­توان به نشان دادن فایل پی دی اف در سایت اشاره نمود. در همین مورد به سوال StijnVogels از آنتورپ،بلژیک در مورد لینک به فایل PDF  توجه کنید :

در فعالیت فعلی ، من با بسیاری از صفحاتی که به لینک­های پی دی اف ارتباط داده شده بودند بجای صفحات اچ تی ام ال مواجه شدم .معایب واضحی در این رابطه وجود دارد . خطراتی برای اینگونه لینک ­ها وجود دارد . چه خطراتی برای این گونه لینک ها وجود دارد ؟

برای جستجوگر خوب ( کاربران موتورهای جستجو ) ، شما نیاز به یک تجربه کاربری خوب ، اطلاعات در مورد یو ایکس (UX) و تبدیل کاربر به یک مشتری دائم دارید.

صفحات پی دی اف و بهینه سازی سایت

خطرات ناشی از لینک پی دی اف به فایل – لینک به فایل PDF

دفعات بازدید از متن و ویدیو اینجا است یعنی دیگر آماری از مقدار بازدید متون و ویدیو های سایت نخواهید داشت.

هیچ خطر واقعی در شرایط لینک به فایل وجود ندارد اما فایل­های پی دی اف فقط چون صفحات وب نیستند  مفید در نظر گرفته نمیشوند. آنها برخی معایب هم دارند.شما نمی­توانید آنها جذاب کنید ، شما نمی­توان آنها را تعامل کنید شما ­نمیتوانید آنها را پیگیری کنید و همچنین در موقع بازدید کاربر از سایت شما نمی­دانید کاربر در حال چه کاری است؟

اگر شما یک صفحه وب سایت را باز و بازگردید می­بینید که کاربر شما در حال چه کاری است و شما می­توانید کاربران را به مطالب دیگر راهنمایی کنید با نمایش مطالب مرتبط و یا آنها را به سمت عضویت ، خرید و غیره جذب کنید. این خیلی کاربردی تر از قرار دادن فایل پی دی اف در وب سایت می­باشد

بنابراین توصیه من این است که اگر شما می­خواهید انتخاب کنید در لینک به فایل PDF کدام بهتر است ؛ صفحات وب را بجای صفحات پی دی اف انتخاب کنید.

موفق باشید.

 

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 28 =