لینک به فایل PDF

Posted on : by : seoma

لینک به فایل PDF

اگر شما با یک تجارت الکترونیکی می­خواهید تعداد زیادی مخاطب داشته باشید بروشور مطالب خود را اعم از قیمت ، نوع ، کاتالوگ و غیره را بصورت فایل پی دی اف آماده کنید.

بعضی از مردم فکر می­کنند که چرا فایل را در جاهای دیگر آپولد نکنیم و سپس آدرس مربوط به فایل را در سایت قرار دهیم . این کار معایبی دارد که از معایب آن می­توان به نشان دادن فایل پی دی اف در سایت اشاره نمود. در همین مورد به سوال StijnVogels از آنتورپ،بلژیک در مورد لینک به فایل PDF  توجه کنید :

در فعالیت فعلی ، من با بسیاری از صفحاتی که به لینک­های پی دی اف ارتباط داده شده بودند بجای صفحات اچ تی ام ال مواجه شدم .معایب واضحی در این رابطه وجود دارد . خطراتی برای اینگونه لینک ­ها وجود دارد . چه خطراتی برای این گونه لینک ها وجود دارد ؟

برای جستجوگر خوب ( کاربران موتورهای جستجو ) ، شما نیاز به یک تجربه کاربری خوب ، اطلاعات در مورد یو ایکس (UX) و تبدیل کاربر به یک مشتری دائم دارید.

صفحات پی دی اف و بهینه سازی سایت

خطرات ناشی از لینک پی دی اف به فایل – لینک به فایل PDF

دفعات بازدید از متن و ویدیو اینجا است یعنی دیگر آماری از مقدار بازدید متون و ویدیو های سایت نخواهید داشت.

هیچ خطر واقعی در شرایط لینک به فایل وجود ندارد اما فایل­های پی دی اف فقط چون صفحات وب نیستند  مفید در نظر گرفته نمیشوند. آنها برخی معایب هم دارند.شما نمی­توانید آنها جذاب کنید ، شما نمی­توان آنها را تعامل کنید شما ­نمیتوانید آنها را پیگیری کنید و همچنین در موقع بازدید کاربر از سایت شما نمی­دانید کاربر در حال چه کاری است؟

اگر شما یک صفحه وب سایت را باز و بازگردید می­بینید که کاربر شما در حال چه کاری است و شما می­توانید کاربران را به مطالب دیگر راهنمایی کنید با نمایش مطالب مرتبط و یا آنها را به سمت عضویت ، خرید و غیره جذب کنید. این خیلی کاربردی تر از قرار دادن فایل پی دی اف در وب سایت می­باشد

بنابراین توصیه من این است که اگر شما می­خواهید انتخاب کنید در لینک به فایل PDF کدام بهتر است ؛ صفحات وب را بجای صفحات پی دی اف انتخاب کنید.

موفق باشید.

 

مطلب مرتبط وجود ندارد.

Company Reviews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 × 24 =