مشکل امنیتی کنسول جستجوی گوگل

مشکل امنیتی کنسول جستجوی گوگل

مشکل امنیتی کنسول جستجوی گوگل برطرف شد.با بروز مشکل امنیتی در وب مستر تولز یا همان سرچ کنسول گوگل

یکی از مهمترین موضوعات وب امنیت می باشد.شرکت های بزرگ هزینه های بسیار زیادی را صرف به روز رسانی و رفع باگ های احتمالی خود میکنند یکی از این شرکت های موفق گوگل است.واحد ضد اسپم و امنیت موتور جستجوی گوگل در گزارش امنیتی کنسول جستجوی گوگل وعده به ارائه توضیحات خاص و برطرف کردن مشکلات پیش آمده داده است.

گوگل اعلام کرده است که  مشکل امنیتی کنسول جستجوی گوگل بر طرف شده است. مخصوصا گزارش، در حال حاضر توضیحات مشخص تر از مسائل امنیتی تشخیص داده شده توسط مرورگر امن فراهم می­کند.

مشکل امنیتی سایت ها و تاثیر آن بر بهینه سازی وب

انواع مسائل امنیتی که می­تواند نشان دهد شامل :نرم افزار­های مخرب، صفحات فریبنده ، دانلود مضر و دریافت غیر معمول است. گوگل در مورد توضیحات بیشتر دو مورد مشکلات امنیتی قول داده است.زمان وب اسپم پایان یافته است و گوگل به وسیله مرورگر خود کروم مشکلات امنیتی دیگر وب سایت ها را نیز تشخیص میدهد.

این شامل توصیه مناسب برای هر نوع مشکل ، شامل معرفی نشانهای اینترنتی جهت تشخیص مدیران سایت از مشکل این موضوع و نیز اقدامات اصلاح که مدیران بتوانند مشکلات خود را بر طرف کنند.

همچنین گوگل می­گوید در بعضی از اخطار­ها در این گزارش توسط تصاویر امنیتی ضد ربات های خودکار ارائه و برطرف می­شود.

اگر دقت کرده باشید برای حتی ثبت لینک ها هم نیاز به وارد کردن کد امنیتی مربوطه می باشد که شامل تصاویر مرتبط به ماشین ها کوه ها و دریاچه ها است و کاربران باید عکس های خواسته شده را به درستی تیک بزنند زمانی که از شما میخواهد عکس های مربوط به قایق را تیک بزنید باید به صورت صحیح این کار  انجام شود در غیر این صورت اجازه اعمال عملیات دلخواه را نخواهید داشت.

تیم iranseosite به همه وب مستر ها توصیه میکند از پروتکل ssl برای وب سایت های خود استفاده کنند که یکی از فاکتور های بهینه سازی وب می باشد.

برای مطلع شدن از آخرین اخبار سئو ایران سئو سایت را دنبال کنید.

ادرس اینستاگرام ما با ده هزار فالور تا انتشار این مطلب :

instagram.com/iranseosite

مطلب مرتبط وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 16 =