واردات خط تولید فلکس بنر از چین به چه طریقی انجام می شود؟

واردات خط تولید فلکس بنر از کشور چین ، دستگاه های تولید فلکس بنر در انواع مدل های مختلف تولید می شوند و در اندازه های مختلف هستند و کاربرد های مختلفی نیز دارند .

دستگاه های فلکس بنر مانند دستگاه های کپی هستند و طرح روی بنر چاپ می کنند و در اندازه های متفاوت نیز این خروجی را می دهند .

بازرگانی اسان تجارت خدمات حمل و نقل هوایی زمینی و دریایی و خدمات ترخیص کالا از گمرکات ایران را نیز انجام می دهد و شما را از نگرانی انجام این کار ها اسوده خیال می کند .

بازار کار تولید فلکس بنر

امروزه تولید فلکس بنر بازار خوبی را برای خود اختصاص داده و مشتریان و خواهان زیادی در این زمینه دارد .

چون امروزه در تمامی تابلو ها و بیلبورد ها از فلکس استفاده می شود که توسط نور پرژکتور نورانی می شوند و دارای طرح های گرافیکی می باشند و اغلب توسط دستگاه های چینی و کره ای تولید می شوند تا کیفیت بالایی داشته باشند و در مقابل نور خورشید و اب مقاوم هستند و دوام بسیار بالایی دارند .

شما نیز می توانید با خرید دستگاه های تولید فلکس بنر سفارش تبلیغات بگیرید و برای خود درامد کسب کنید و کسب کار خود را راه بیاندازید ، و حتی با راه اندازی یک کارگاه تولیدی فلکس می توانید کار افرین نیز باشید .

انجام تولید فلکس بنر سود بالایی دارد و می توانید با سرمایه بسیار پایین کار خود را شروع کنید .

تفاوت بنر و فلکس چیست ؟

در واقع یکی از تفاوت بنر و فلکس ، توانایی عبور نور از جنس فلکس می باشد.
برای تابلوهایی که نیازی به نور از پشت ندارند بنر انتخاب مناسبی خواهد بود و توسط پرژکتور می توان نور مورد نیاز بنر را محیـا نمود.
نوع دستگاه چاپ نيز در بالا بودن كيفيت چاپ نقش بسیار مهمی دارد ، به اين معنی كه اگر شما برای چاپ خود از بنر كُره ایی استفاده كنيد ولی دستگاهی كه با آن چاپ مي كنيد دارای كيفيت پايين چاپ باشد ، كار شما از كيفيت بالايی برخوردار نخواهد بود.
در نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر  چاپ میشود .

منبع: https://asantrading.com/import-of-flex-banner-production-line-from-china/

برچسب‌ها:,