۱۹ طرح خلاقانه برای طراحی وب سایت فوق العاده زیبا

طراحی سایت از جمله کارهایی است که دو جنبنه دارد ، یکی جنبه زیبایی و ظاهری کار است و یکی هم جنبه کدنویسی و تسلط بر کدها. امروزه بسیاری از افرادی که خواهان یک طراحی سایت هستند ، بر این نکته تاکید دارند که سایت آن ها در ذهن دیگران ماندگار شود.

همین عامل سبب می شود که افراد به دنبال خلاقیت باشند ، یعنی به دنبال طراحی وب سایتی بروند که هم زیبا و هم با سایرین متفاوت باشد . در این نوشته مجموعه خلاقانه ترین طراحی وب سایت ها را برایتان گرد آورده ایم.

۱- سایت laurenwickware

در این سایت شما می توانید ، مجموعه ای از کتاب های مختلف را مشاهده نمایید. در این مجموعه هر کتاب به شکلی خاص با انیمیشن مخصوص خود نمایش داده می شود :

۲- سایت melanie-f

این وب سایت ، یک سایت فروش کفش است که در آن انواع کفش ها به شکلی خلاقانه در سایت گذاشته شده اند ، اگرچه انیمیشن های زیاد این سایت ممکن است به چشم بسیاری خوش نیاید ، با این حال ، این وب سایت نیز یکی از پرطرفدارترین ها می باشد. وجود موزیک در این سایت ، محیط را دلنشین تر می کند.

۳- سایت huys

این وب سایت ، یک سایت مشاور املاک بوده که بسیار جالب به نظر می رسد ! در این وب سایت عکس ها به شیوه خلاقانه ای در کنار هم قرار گرفته اند. داشتن انیمیشن هایی جذاب و زمان بندی مناسب تغییر آن ها از ویژگی های حرفه ای این وب سایت تلقی می گردد.

۴- سایت signesduquotidien

این سایت حالت درگ اند دراپ دارد . در این سایت در ابتدای ورود شما با یک مربع مواجه هستید که باید با دراگ اند دراپ یک دایره را روی آن بیندازید. ظاهر سایت بسیار جالب توجه می باشد . اما ممکن است این سایت از لحاظ کاربرپسند بودن چندان مناسب نباشد.

۵- سایت sztafetapokolen

این سایت کاملا حالت خلاقانه دارد و به محض ورود سایت ، لود شدن و انیمیشن ها به صورتی است که انگار یک فیلم در حال پلی شدن است. این سایت خلاقانه برای فیلم های سینمایی مناسب است .

۶- سایت le-mugs

این سایت بسیار زیبا و خلاقانه آن قدر برای یک رستوران یا کافه زیباست که واقعا نمی توان در مورد آن اظهار نظر کرد. اما در مقابل مشکل این سایت این است که زمان لود شدن آن کمی به طول می انجامد. با این حال خلاقانه بودن این سایت ، از جمله فاکتورهایی است که باعث جلب مشتری می گردد.

۷- سایت Quechua Lookbook

این سایت ، حال و هوای کوهنوردی خاص خود را داراست . در این وب سایت شما خلاقیت های زیبا و بسیار ظریفی را می بینید. انیمیشن هایی که در کم تر جایی به کار برده شده اند.

۸- سایت Preflight Nerves

این وب سایت برای شرکت هایی که می خواهند تعدادی رویداد را مرتبا در وب سایت خود به نمایش بگذارند عالی است . در این سایت انیمیشن ها آن قدر زیبا هستند که دلتان نمی خواهد که سایت را ترک نمایید.

۹- سایت Guillaume Bouvet

اگر در زمینه طراحی دکوراسیون فعالیت دارید ، باید بگوییم که این سایت برای شما فوق العاده است. در این سایت می توانید نماهای مختلف را نشان داده و ویژگی های هر منظره را برشمارید.

۱۰- سایت Daniel Spatzek

این سایت بیش تر حالت شخصی دارد ، اما باید توجه داشت که این سایت به آن صورت هم یوزرفرند نیست . در این سایت ، شما می توانید بخش های مختلفی را مشاهده کنید ، بخش وبلاگ ، پروژه ها و .. . این سایت برای اشخاص معروف گرافیست و طراح سایت بسیار جالب به نظر می رسد.

۱۱- سایت Habib Fadel

در این سایت ، شما آثار مختلفی را مشاهده می کنید . این سایت بیش تر حالت شخصی دارد و شخص می تواند در آن مجموعه عکس ها و یا کارهای گرافیکی خود را به نمایش بگذارد. تنها ایراد این سایت این است که از صدا در وب سایت زیاد استفاده شده است.

۱۲- سایت Dans Mon Sac

این سایت به صورت فروشگاهی بوده و به فروش انواع مدل کیف می پردازد. این سایت نیز تقریبا خلاقانه محسوب می شود ، هرچند که مانند سایت های قبلی آن چنان خلاقیتی نیست . یعنی در طراحی ساین سایت ، به یوزرفرند بودن آن توجه شده است.

۱۳- سایت Andrew McCarthy

این سایت نیز حالتی بسیار ساده و در عین حال خلاقانه داشته و برای سایت های شخصی مخصوصا طراحان وب سایت و گرافیست ها مناسب است.

۱۴- سایت Direnduvar

این وب سایت ، حالت خلاقانه فوق العاده ای دارد و برای همین هم بسیار معروف شده است . در این سایت نوشته ها و منوها به صورت اسکیسی بوده و این ویژگی ها ، این وب سایت را برای طراحان و مهندسان معماری مناسب می کند.

۱۵- سایت Petar Stojakovic

این سایت کاملا حالت خلاقانه ای داشته و برای طراحان مناسب است . پس زمینه یا بکگراند این سایت به صورتی است که با تکان دادن ماوس تغییر می کند.

۱۶- سایت Leap Second

این سایت برای نشان دادن کلیپ در آن بسیار مناسب است ! در این سایت ، شما می توانید کلیپ های دلخواه خود را به نمایش بگذارید . مشکل این سایت سرعت لود و حجم بالای آن است که در مقابل خلاقانه و زیبا بودنش قابل پذیرفتن است.

۱۷- سایت History of Icons

اگرچه لود این سایت کمی طول می کشد ، اما بعد از لود شدن کامل ، شناوری آیکن ها روی صفحه نمایش شما ، شما را متحیر خواهد کرد. این خلاقیت استفاده شده در وب سایت ، باعث جذابیت فوق العاده آن شده است.

۱۸- سایت The Boat

این سایت از صدا و تصویر به صورت همزمان استفاده کرده و محیطی فوق العاده را برایتان فراهم می آورد. در این وب سایت ، شما خلاقیت را به معنای واقعی خواهید دید. این وب سایت برای فیلم های سینمایی بسیار مناسب است.

۱۹- سایت Giampiero Bodino

این سایت که هدف آن عرضه جواهرات ایتالیایی می باشد ،  خلاقانه بوده و جذابیت زیادی دارد ، در این سایت عکس ها به صورت اسکیسی شناور بوده و از این رو زیبایی خاصی در سایت به چشم می خورد.

منبعawwwards

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 4 =